O společnosti


Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s., začala psát svoji historii v roce 1992. Za tuto dobu prošla vývojem a obrovskou expanzí. Se svojí rozsáhlou sítí poboček v České republice a na Slovensku se dlouhodobě řadí mezi lídry na trhu v oblasti velkoobchodu TOPENÍ – PLYN – VODA – INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – KOUPELNY.

Hlavní sídlo společnosti je v Brně, stále se rozšiřující síť prodejen však naleznete po celém území České republiky a Slovenska a hlavní logistická centra v Brně, Praze, Olomouci, Jihlavě, Bratislavě a Žilině.

Našimi zákazníky jsou stavební firmy, developeři, instalatéři, topenáři i koncoví uživatelé. Každé cílové skupině zákazníků máme z našeho rozsáhlého sortimentu a služeb co nabídnout (technické poradenství a servis, školení o novinkách – PTÁČEK Akademie, rozvoz zboží dle požadavků zákazníka, poradenství v oblasti dotací, alternativních zdrojů).

Zákazníci se setkávají s našimi odborníky v oblasti TOPENÍ – PLYN – VODA – INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – KOUPELNY v prodejnách velkoobchodu, instalatércenter (samoobslužné prodejny) a koupelnových studiích a zákazníka přímo navštěvují naši obchodně-techničtí zástupci.

Jsme akcionářem EDT GmbH – Evropského sdružení profesionálních velkoobchodů – rodinných firem v oblasti sanity a topení. Toto propojení mimo jiné umožnilo exkluzivně uvést na trh České republiky a Slovenska celoevropsky zavedenou nabídku produktů pod označením CONCEPT.

A co je charakteristické pro Ptáček - velkoobchod, a.s.?

Více o firmě naleznete na www.ptacek.cz, www.koupelny-ptacek.cz.

Nastavení cookies